همه چیز درباره جنیفر لوپز

جنیفرلوپز هنرپیشه وخواننده پاپ در ۲۴ جولی سال ۱۹۷۰ در محله برونکس نیویورک بدنیا آمد. او کارش را به عنوان رقاص شروع کرد و در صحنه های ویدئوکلیپ موزیکال گوناگونی ظاهر شد . در سال ۱۹۹۰ او برنده جایزه رقابت ملی شد و توانست در سریال تلویزیونی FOX نقشهایی را به عهده بگیرد و بعد از آن در سریال - رنگ زندگی- به عنوان یکی از FLY GIRL ها و نیز بعد از آن هم یک سری کارهای کوچک هنری را دنبال کرد که شامل نقش هایی در دو سریال دیگر و یک فیلم تلویزیونی به نام- پرستاران روی خط - و فیلم دیگری به نام سقوط- پرواز شماره ۷-  بود.او اولین فیلم خود را در سال ۱۹۹۳ - به نام خانواده من - بازی کرد و بعد از آن هم در سال ۱۹۹۵ در فیلم - قطار پول- ظاهر شد که نقشه مقابل وی را (وسلی اسنامپرچر) و(ودی هاریسون) ایفا میکردند .او در سال ۱۹۹۶ در فیلم- جک- به کارگردانی ( فرانسیس فورد) و نقش آفرینی ( رابین ویلیامز) نیز ظاهر شد.

.:.:. ار ادامه مطلب نیز دییدن فرمایید .:.:.

 

در سال ۱۹۹۷ اولین موفقیت بزرگ لوپز به خاطر بازی در نقس ( سلنا ) که تصویر زنده ای از خواننده پاپ (‌تجانو سلنا کوئین تیلانا پرز ) .< خواننده ای که بدست یکی از طرفداران دیوانه خود کشته شد > بود بوجود آمد و جنیفر مورد تحسین همگان قرارگرفت و جایزه GOLDE GLOBE را از آن خود ساخت و گرانترین هنرپیشه لاتینی در تاریخ شد و با پرداخت یک ملیون دلار به وی در همان سال فیلم - آناکوندا -  را بازی کرد . بعد از آن در فیلم - خون وشراب - که نقش مقابل او را ( جک نیکلسون) ایفا میکرد و همچنین بازی در نقش- مارشال فدرال - و فیلم OUT OF SIGHT به کارگردانی شخص معروفی چون (استیون اسپیلبرگ ) که بر اساس کتابی از (المور لئونارد) ساخته شده بود و نقش مقابل او را هم( جورج کلونی) بازی میکرد جنیفر را به یک هنر پیشه مشهور تبدیل کرد.

کار موسیقی لوپز در سال ۱۹۹۹ با آلبومی به زبان لاتین در ۶ جولی شروع شد و این آلبوم به خاطر آهنگ IF YOU HAD MY LOVE با موفقیت کم نظیری روبرو شد که لوپز را در ردیف( ریکی مارتین) قرار داد . در اوایل سال ۲۰۰۰ جنیفر کاندیدای جایزه برای اجرای بهترین رقص ودومین آهنگ موفقش( (WAITING FOR TONIGHT شد اما او جایزه را ازدست داد و جایزه بدست CHER رسید . در تابستان سال ۲۰۰۰ او در فیلم تخیلی و ترسناک - سلول - بازی کرد که در این فیلم نقش یک روانشناس کودک را ایفا میکرد ، در همان سال او در فیلم ENOUG بازی کرد و در اوایل سال ۲۰۰۱ جنیفر به خاطر موفقیت های پی درپی به بالاترین سطح معروفیت خود رسید. از جمله این موفقیتها قرار گرفتن آلبوم او در ردیف اول جدول آهنگهای پاپ وبازی در فیلم کمدی رومانتیک - تصمیم گیرنده ازدواج - که بیشترین فروش را درهفته اول اکران داشت و نیز در سال ۲۰۰۲ بازی در فیلم کمدی MAID IN MANHATTAN.

در سال ۲۰۰۳ جنیفر با (بن افلک) در فیلم GIGLI هم بازی شد و نیز در آینده فیلم دیگری با او تحت عنوان JERSEY GIRL بازی خواهد کرد و نیز فیلم دیگری هم که از وی در مرحله ساخت به سر میبرد فیلم- زندگی ناتمام میباشد- که او در آن ، نقش مادری را بازی میکند و نقش پدرشوهرش را هم (رابرت فورد) برعهده دارد. او همچنین در فیلم - ما باید برقصیم- نقش مقابل ( ریچارد گر) را بازی کرده است .

زندگی خصوصی جنیفر لوپز:

جنیفر در سال ۱۹۹۷ مدت کوتاهی با( اجانی نوا) که یک مدل و یک هنرپیشه بود ازدواج کرد و بعد از آن مدت طولانی با ( SEAN PUFF COMBS ) رابطه داشت. در دسامبر ۱۹۹۹ جنیفر و COMBAS که به یک کلوپ شبانه در خارج از شهر نیویورک رفته بودند دچار خطر شدند یعنی در آنجا به سویشان از طرف افراد نامعلومی شلیک شد که در این حادثه سه نفر جان باختند . این دو در اواسط فوریه از هم جدا شدند و بعد از آن جنیفر با CRIS JUDD آشنا شد. کریس دریکی ازویدئوکلیپهای جنیفر رقاصی میکرد و در آگوست سال ۲۰۰۱ آنها نامزدییشان را اعلام کردند و در سپتامبر همان سال ازدواج کردند ولی ۹ ماه بعد از هم جداشدند. در پاییز سال ۲۰۰۳ جنیفر با( بن افلک ) نامزد کرد که البته برای مدتی نزدیک بود از هم جدا بشوند اما به هر حال آنها دوباره تصمیم گرفتند به قرار خود پایبند باشند و عروسی خود را اعلام کردند و جنیفر هم اعلام کرد که دوست دارد مادر بشود تا کمی به زندگی اش تداوم ببخشد ولی با این حال او پس از مدتی از بن افلک نیز جدا شد و با ( مارک آنتونی) خواننده مشهور ازدواج کرد

 

/ 0 نظر / 36 بازدید